Aykut Aydın
Aykut Aydın
Backlink Danışmanı Seo Optimizasyonu Web Tasarım Tanıtım Yazısı
Aykut Aydın

Blog

Simpra POS Restoran Programı

Simpra POS Restoran Programı

Teknoloji artık sadece sanayi sektöründe değil hizmet sektöründe de büyük önem taşımakta ve gelişme göstermektedir. Hizmet sektörünün ise önemli basamaklarından biri restoranlar ve cafelerdir. Bu sektörün gelişimi için ise SimpraPOS Restoran Programı büyük önem taşımaktadır.

Simpra POS Restoran Programı Nedir?

Restoran programı zincir veya tek şube halinde olan işletmenize kolayca kurulum sağlayabileceğiniz bir programdır. Sektörünüzde canlılık ve yeniliği hedefleme yönünde olan bu program müşteri memnuniyeti ve çalışan verimini artırmayı hedeflemektedir. 

SimpraPOS Restoran Programı ile Neler Yapabilirim?

SimpraPOS Restoran Programı ile restoran yönetimini kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Kullanımı kolay ve pratik ara yüzü ile sipariş ve masa bilgilerini yönetmenizi sağlar. Masalarda olan değişiklik, masalardaki kişi sayısı ve masa yoğunluğu, sipariş bilgisi ve ihtiyacınız olan bütün POS işlemleri artık elinizin altında.

Restoran Programının İşletmeme Katkıları Nelerdir?

Simpra POS Restoran Programı işletmenizdeki işleyişi hızlandırır ve size müşteri memnuniyeti sunar. Siparişlerin girişiyle birlikte size kullanılan hammaddeleri rapor etmesi işletmeniz için olan eksiği daha hızlı şekilde algılamanızı sağlar.

Müşteri sadakati bir işletme için en önemli unsurdur. Sadakatli müşteri demek yaptığınız işten verim aldığınız anlamına gelir. Simpra POS Restoran Programı ile sadakatli müşterileriniz için ödüller düzenleyebilir müşteri memnuniyetini katlayabilirsin. İş yerinizde rutine bağlamış işlerinizi artık restoran programı ile daha kolay hale getirebilirsiniz. Sadece gün sonu raporları değil her an raporlama ile işleyişinizi daha kolay ve aktif takip edebilirsiniz.

Restoran programı oldukça gelişmiş entegre özelliğine sahiptir. Yazar kasa, el terminalleri ve mevcut programlarla kolayca entegre edebilirsiniz. Hizmet sektöründeki bir diğer önemli ilerleme ise iş yerinizin online pazar yerleri ve altyapıya entegre olmasıdır. Simpra POS Restoran Programı ise bu konuda da önemi sizlere sunmaktadır. Simpra Connect ile pek çok online Pazar yeri ve altyapıya artık kolayca entegre olabilirsiniz.

Restoran yönetimindeki yeniliğe bizimle devam eden Molecule Coffee, Mado, Katibim, Tuck ve Cup Of Joy gibi birçok işyerinden biri olma sırası sizde. Simpra POS teknolojisinin yenileriyle sizde işyerinizi yenilikçi yapın. Bu yolda elde ettiğiniz karlılığın tadını çıkarın.

Yorum Ekle