Aykut Aydın
Aykut Aydın
Backlink Danışmanı Seo Optimizasyonu Web Tasarım Tanıtım Yazısı
Aykut Aydın

Blog

Tatlıda Kalitenin Tek Adresi

Tatlıda Kalitenin Tek Adresi

1984 yılında kurulmuş olan Gazi Burma bir aile şirketi olarak yıllardır aynı muhitte tatlı üretimi yapmaktadır. Kadayıf ve baklava üretimi konusunda oldukça başarılı olan firmanın yirmiden fazla ürün çeşidi bulunmaktadır. Tatlı yapımında kullanılmakta olan malzemelerin bir kısmı Antep’ den getirtilmektedir. Fıstıklı baklava ve kadayıf çeşitleri yapımında kullanılan Antep fıstıkları Antep’ de aile tarafından özel olarak yetiştirilmektedir.

Tatlıda Kalitenin Tek Adresi

Gönül rahatlığı ile tercih ettiğimiz Gazi Burma tatlılarında kesinlikle yapay tatlandırıcı ve glikoz kullanılmamaktadır, ayrıca ürünlerde kullanılan tereyağı geleneksel yöntemlerle doğal olarak üretilmektedir.

Kadayıf ve cevizli baklava gibi her yerde karşımıza çıkacak en yaygın tatlılar da bile firmanın kalite farkı hemen hissedilmektedir. Kaliteli undan yapılmış çıtır bir tatlı üzerine gezdirilmiş doğal ve katkısız bir şerbet mekanın daimi müşterisi olmak için yeterli bir sebeptir.

Katkısız Baklava ve Kadayıf

Katkısız baklava ve kadayıf lezzetleri sunan Gazi Burma uzun yıllardır tatlı işini yapmakta olan profesyonel bir tatlıcıdır. Mekanda tattığımız her bir üründe firmanın ürettiği tatlılara ve malzeme seçimine gösterdiği özeni ayrı ayrı görmekteyiz.

Yirmiden fazla çeşitte tatlı üreten firma baklava ve kadayıfları ile tek bir şubeden çalışmasına rağmen tüm Türkiye’nin gönlünü ve beğenisini kazanmış bir firmadır. Firmada üretilen ürünlerin hiçbirinde katkı maddesi ve koruyucu kullanılmamaktadır bu nedenle günlük üretim yapılmaktadır. Şerbetler geleneksel yöntemlerle hazırlanmakta olup doğal içeriklidir.

Katkısız ve doğal içerikli orijinal lezzetler için firmanın ürünlerini tatmanızı tavsiye ediyoruz. Gaziburma.com, kurucu Mehmet Sait Budumlu’nun vefatı ardından, Gaziburma ve Gaziburma Ünal olarak ayrı 2 farklı işletme olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yorum Ekle