Aykut Aydın
Aykut Aydın
Backlink Danışmanı Seo Optimizasyonu Web Tasarım Tanıtım Yazısı
Aykut Aydın

Blog

En Kolay Google Sıralama Takibi

En Kolay Google Sıralama Takibi

Duygu ve düşüncelerin kolay bir şekilde binlerce kişiye ulaşabildiği ve ayrıca ürün ve hizmet satışına aracılık eden internet siteleri, yaşantımıza farklı bir boyut kazandırmaya devam ediyor. Her site sahibinin amacı belli. Daha faydalı içerikler üreterek doğru kitleye en kolay şekilde ulaşabilmek. Günümüz rekabet şartlarında bu kısa sürede mümkün olmasa da, atılabilecek doğru adımlar sayesinde başarıya ulaşmak elbette mümkün.

En Kolay Google Sıralama Takibi

Web site sahipleri, sitelerine içerik eklemek dışında farklı çok sayıda girişimde de bulunmak isteyebiliyor. Ve bu girişimlerin bir çoğunu manuel olarak işleme koymak gerçekten de çok yorucu ve zaman kaybı. Örneğin sitenizin anahtar kelimelerinde kaçıncı sırada olduğunuz gibi. Veya sitenizin değerlerini kontrol etme gibi. Bu gibi çok sayıda hizmete tek bir pencere üzerinden sıra bulucu özelliğini de bulabileceğiniz serpTakip aracılığıyla kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. En kolay Google sıralama takibi yapabileceğiniz sitelerden bir tanesi, serptakip.com 'dur.

Site Analizi Nedir Nasıl Yapılır?

Öncelikle site analizi nedir? Sorusuna kısaca bir cevap vermek isteriz. Site analizi, en basit tabir ile sitenizin değerlerini bir ölçüm aracılığıyla görmenize verilen isimdir. Site analizi ile sitenizin mevcut kalite puanlarını, anahtar kelimelerini, seo puanlarını görüntüleyebilirsiniz. Peki site analizi nasıl yapılır? Site analizi için tercih edilebilecek en iyi sitelerden bir tanesi, serpTakip olarak bilinmektedir. Her geçen gün büyümeye devam eden serpTakip, en iyi site ölçüm araçlarından bir tanesidir.

Serptakip.com ‘da bir web site sahibinin ihtiyacı olan çok sayıda araç bulunmaktadır. Sıra bulucu, site analiz, anahtar kelime aracı gibi işinize yarayacak pek çok seçenek bulunmaktadır.

 

Yorum Ekle