Aykut Aydın
Aykut Aydın
Backlink Danışmanı Seo Optimizasyonu Web Tasarım Tanıtım Yazısı
Aykut Aydın

Blog

Beylikdüzü Günlük Kiralık 1+0 Stüdyo Daireler

Beylikdüzü Günlük Kiralık 1+0 Stüdyo Daireler

Beylikdüzü Günlük Kiralık 1+0 Stüdyo Daireler

Günlük olarak ev kiralamanız için birçok neden vardır. Kısa süreli seyahatlerinizde, günübirlik tatillerinizde kiralık daireleri tutmanız oldukça makuldür. Bunun yanında arkadaşlarınızla veyahut yakınlarınızda özel bir günde kutlamalar ve birlikte olmanız için Beylikdüzü günlük kiralık 1+0 stüdyo daireler imkanını kullanabilirsiniz. Doğum günlerini, özel tarihlerinizi ev ortamında güzel bir şekilde kutlamanız için bizlere başvurabilirsiniz. Dairelerin içerisinde normal bir ev ortamında bulabileceğiniz her eşyayı ve malzemeyi görebilmektesiniz. Günlük hayatınızın içerisinde yaptığınız tüm aktiviteleri kiraladığınız evlerin içerisinde rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında temizlik ve hijyen noktasında oldukça önemli ve titiz çalışmalar yürütülmektedir. Evler kiralanmadan önce geniş çaplı bir dezenfekte içerisinden geçmektedir.

Dairelerimiz günümüzün teknolojik şartları içerisinde donatılmıştır. Klima ve kombi hizmetlerini kesintisiz bir şekilde müşterilerimize sağlamaktayız. Kombi sayesinde sıcak suya ve duşa 7/24 ulaşabilirsiniz. Bunun yanında klima sistemleri ile bulunduğunuz ortamın sıcaklığını ayarlayabilirsiniz. Yaz aylarında sıcaktan bunalmanızı engellerken bunun yanında kış aylarında sıcak bir ortam yaratabilirsiniz. Beylikdüzü günlük kiralık 1+0 stüdyo daireler içerisinde televizyon imkanı da vardır. Hem ulusal hem de uluslararası kanalları kesintisiz bir şekilde sunmaktadır. İnternet kullanımı da ücretsiz bir şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Yüksek hızlı internetimizi konaklamanız sürecinde kullanabilirsiniz. Mutfak içerisinde tüm imkanlar bulunmaktadır. Ocak setleri, buzdolabı ve yemek takımları temiz ve kaliteli şekilde dairelerimizde bulunmaktadır. Böylelikle yemeklerinizi yapabilir ve onları muhafaza edebilirsiniz. Kişisel bakım eşyaları tek kullanımlık paketler içerisinde sunulmaktadır. Kiralama dönemi bittikten sonra bu ürünler çöpe atılarak yeni paketler konulmaktadır.

Dairelerimizin konumu oldukça kaliteli ve nezih yerlerde seçilmiştir. Ulaşım imkanları oldukça fazla bir şekilde bulunmaktadır. Toplu taşıma merkezlerine yürüme mesafesi içerisindedir. Bunun yanında Beylikdüzü günlük kiralık 1+0 stüdyo daireler merkezi konum içerisinde bulunmaktadır. İhtiyaçlarınız ve alışverişlerinizi kolayca gerçekleştirebilmeniz için 7/24 açık marketler ve yemek restoranları bulunmaktadır. Biz firma olarak müşterilerimize daima kaliteli hizmet sunmaya çalışmaktayız. İletişim numaralarımızı kullanarak dairelerimizin konumu ve fiyatları hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Konaklama fiyatları ve konum bilgilerini bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. Müşteri memnuniyetimizi yüksek bir hale getirebilmek adına hizmetlerimizi profesyonelce gerçekleştirmekteyiz.

 

Yorum Ekle