Aykut Aydın
Aykut Aydın
Backlink Danışmanı Seo Optimizasyonu Web Tasarım Tanıtım Yazısı
Aykut Aydın

Blog

Kurumsal Ofis Taşıma

Kurumsal Ofis Taşıma

Kurumsal ofis taşıma konusunda arayış içerisindeyseniz hoş geldiniz. Ev Taşıma gibi ofis taşıma hizmeti de deneyim isteyen ve profesyonellik isteyen önemli bir konudur. İş dünyasında ofis taşıma hizmetinde öncelikli konu her zaman için ofisin işlerinin aksamamasıdır. Diğer önemli bir konu ise ofis eşyalarının her hangi bir zarar görmeden taşınmasıdır. Bu iki işlemin takibi ile birlikte güvenli nakliye hizmeti gerçekleşebilir.

Her zaman olduğu gibi ofis taşıma hizmetinde de ilk adımımız ekspertiz hizmetidir. Bu hizmetin nakliye için ne denli önemli olduğu aşikardır. Eşyaları taşımadan önce eşyaları yerinde incelemek, paketleme işlemini planlamak ve taşıma işlemi için kullanılacak aracı tespit etmek önemlidir. Ayrıca sigortalama, sözleşme ve benzeri resmi işlemler de bu aşamada yapılıyor. Ofis taşıma asansörlü aracın nereye kurulacağı, Kapalı kasa aracın nereye park edeceği ve taşımada çıkacak aksaklıkların tespiti yine ekspertiz elemanlarımızın hizmet programında yer alan konulardır.

Kurumsal Ofis Taşıma

Ofis eşyaları genel olarak değerlidir. Ve bu sebepten dolayı kurumsal ofis taşıma konusuna yüksek derecede özen gösterilmelidir. Ofis taşımada öncelikle fotokopi makineleri, fakslar ve bilgisayarlar özenle paketleniyor. Ardından kırılabilir eşyalar özel kutulara yerleştiriliyor ve bu kutular sağlam koli bantları ile bantlanıyor. LCD tv, bilgisayar monitörü ve benzeri cihazlar için straforlu paketleme yapılıyor. Paketlemenin ardından marangoz hizmetiyle ofisteki dolaplar, mobilyalar ve diğer eşyalar taşınabilir duruma getiriliyor.

Taşıma işlemi öncesinde sigortalama ve ardından sözleşme imzalama gibi işlemler seri bir şekilde gerçekleştiriliyor. Ofis taşıma sigortalama işleminde elemanlarımız eşyaların fotoğrafını çektikten sonra poliçesini kesmektedir. Bu sektörde sigortalama işlemi taşıma süresi boyunca geçerlidir.

Asansörlü araçlarımız gerek ev taşımada ve gerekse ofis taşımada zamanı en iyi şekilde kullanma imkanı sunuyor. Ayrıca daha güvenli yükleme imkanı sunan asansörlü araçlar kapalı kasa araçlarla yan yana park edecek şekilde taşıma pozisyonuna getiriliyor. Ofis taşıma ekibimiz istediğiniz zaman istediğiniz ofis malzemesini en iyi fiyatlarla taşıyor.

Yorum Ekle