Aykut Aydın
Aykut Aydın
Backlink Danışmanı Seo Optimizasyonu Web Tasarım Tanıtım Yazısı
Aykut Aydın

Blog

Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar

Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar

Bedelli askerlik kredisi veren bankalar hangileri? Bedelli askerlik, mevcut askerlik süresini kısaltmak isteyen kişiler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Çok sayıda kişi bu uygulamayı avantajlı görmektedir. Ancak bütçesi yeterli olmayan kişiler, bedelli askerlik kredisi yöntemine başvurarak, bu krediyi çekebileceği bankalara müracaat etmek isteyebilir.

Bedelli askerliğin yeni tutarın açıklanması ile birlikte bedelli askerlik uygulamasından faydalanmak isteyen birçok kişi bedelli askerlik kredisi veren bankalar hakkında araştırma yapmaya başlamıştır.

Ülkemizde bedelli askerliğin kalıcı olarak uygulanmaya başlaması ile birlikte pek çok kişi iş veya durumu nedeniyle bedelli askerlik hizmetinden faydalanmaya çalışmaktadır. Mali durumu iyi olmayan ve aylık belirli tutarlar karşılığında ödeme yaparak bedelli askerlik hizmetinden faydalanmak isteyenlerin ise uğrak noktası bedelli askerlik kredisi veren bankalar olmuştur. Sizlere bu yazımızda en uygun ve avantajlı bir şekilde bedelli askerlik kredisi veren bankaları paylaşacağız.

Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar Hangileri?

Bedelli askerlik kredisi için araştırma yapılırken en çok dikkat edilenler arasında düşük faiz ve uygun vade oranları gelmektedir. Sizler için piyasada yapmış olduğumuz araştırmada bedelli askerlik kredisi için düşük faiz ve uygun vade seçenekleri ile ön plana çıkan ve en çok tercih edilen 5 adet bankadan bahsedeceğiz. Bu bankaları kısaca listelemek gerekirse;

  • Vakıfbank
  • Halkbank
  • Ziraat Bankası
  • SEN
  • QNB Finansbank

Vakıfbank Bedelli Askerlik Kredisi 2020

Vakıfbank bedelli askerlik hizmetinden faydalanmak isteyenler için düşük faiz ve uygun vade seçenekleri ile birlikte en çok tercih edilen banka arasında yer almaktadır. 60 Ay vade seçeneğine kadar kredi imkânı sunan Vakıfbank yaklaşık olarak %1.69 oranında faiz uygulamaktadır. Fakat bu oranların sürekli olarak değişim gösterdiğini söyleyebiliriz. Tam olarak net ve doğru bir biçimde oranları banka üzerinden öğrenebilirsiniz.

Halkbank Bedelli Askerlik Kredisi 2020

Halkbank bedelli askerlik sağlamış olduğu avantajlı seçeneklerle ile birlikte günümüzde bedelli askerlik hizmetinden faydalanmak isteyen pek çok kişinin uğrak noktası haline gelmiştir. İhtiyaç kredisi altından verilen bu kredi türünde faiz oranları ve vade seçeneklerinde farklılık olsa da diğer bankalara nazaran bu oranların daha uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Ziraat Bankası Bedelli Askerlik Kredisi 2020

Ziraat Bankası bedelli askerlik kredisi, bedelli askerlik hizmetinden faydalanmak isteyenlerin en çok aradığı bankalar arasında yer almaktadır. Sağlamış olduğu düşük faiz ve uygun vade oranları ile birlikte ayrıca taksitlendirmedeki avantajları ile birlikte bu krediye başvurmak isteyen birçok kişinin odak noktası halinde olduğunu söyleyebiliriz.

TEB Bedelli Askerlik Kredisi 2020

TEB Bedelli askerlik kredisi 3 ay ertelemeli olarak kredi almak isteyen ve bedelli askerlik hizmetinden faydalanacak olanlar için çokça tercih edilmektedir. Faiz ve vade oranları arasındaki karşılaşmaya baktığımızda da TEB bankasının diğer bankalara oranla daha avantajlı olduğunu görebilmekteyiz.

QNB Finansbank Bedelli Askerlik Kredisi 2020

QNB Finansbank bedelli askerlik kredisi veren bankalar arasında TEB Bankasında olduğu gibi ertelemeli kredi, düşük faiz oranları ve uygun vade seçenekleri ile en çok tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır. Faiz oranları ve vade seçenekleri ile erteleme konusunda net bilgileri bankanın resmi web sitesi üzerinden veya fiziki şubeler aracılığı ile öğrenebilmeniz mümkündür.

 

 

Yorum Ekle