Aykut Aydın
Aykut Aydın
Backlink Danışmanı Seo Optimizasyonu Web Tasarım Tanıtım Yazısı
Aykut Aydın

Blog

Hosting Nedir Ne Ise Yarar Neden Kullanilir?

Hosting Nedir Ne Ise Yarar Neden Kullanilir?

Hosting genel anlamda bir web sitesinin çalışmaya devam etmesi için gereken mekanizmadır. Bu mekanizmanın yedi gün yirmi dört saat boyunca açık kalması gerekir. Tüm bu saatlerde açık kalmasını sağlamak adına cenuta.com adlı site bulunmaktadır. Bu site hali hazırda kurulu olan sitelerin güvenliği gibi işleri sağlar. Web sunucuları da hali hazırda yine bu sitede bulunuyor. Tamamı güvenli ve eksiksiz bir şekilde çalıştığından çok güvenli bir sitedir.

Güvenli Sunucular

Web sitelerinde yer alan sunucular evden kurulmaya elverişli değildir. Bu gibi durumlarda cenuta.com gibi sitelere ihtiyaç duyulmaktadır. Çünkü cenuta.com çok iyi bir şekilde sitelerin hali hazırda açık kalmasını ve herkesin erişmesini sağlar. Sunucuların tamamı yüksek kalitelidir. Bu yüzden asla hack ya da zararlı post atılması gibi bir durum söz konusu değildir. Bu sayede web sitesi her daim erişilebilir olma hizmet vermektedir. Cenuta.com sitesinin kendi veri işleme merkezi var. Bu da kolay bir şekilde siteye erişim imkanının asla kısıtlanmamasını sağlıyor. Bu tarz bir durumda alınabilecek bir sunucu ile kolayca internet sitesi kurulabilir.

Hosting paketleri

Uygun Fiyatlı Hosting Servisi

Cenuta.com'un ucuz hosting servisi gerçekten çok kalitelidir. Alınan bir servis geçerli olan süreye bağlı olarak kullanılmaktadır. Herhangi bir güvenlik açığı asla teşkil etmediği halde fiyatı hesaplı gelmektedir. Örneğin bir aylık süre boyunca alınacak hosting servisi fiyatı 4,99 tl'dir. Bu fiyatlar genel anlamda piyasaya bakıldığında çok ama çok hesaplı gelmektedir. Ayrıca sınırsız hosting gibi daha uygun fiyata gelecek hizmetler yine cenuta.com sitesinde yer almaktadır. Tüm hosting servisleri dünya standartlarına uygun olarak verilmektedir. Bu da kalitenin ne kadar ucuza satın alınabileceğinin bir diğer göstergesidir de denilebilir. Yılın her günü yedi gün yirmi dört saat canlı destek hizmeti de sitede mevcuttur. Sonuç olarak cenuta.com tamamen yerli sermaye ile çalışmaktadır. Bu yüzden her alış veriş Türk lirası cinsinden yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetinin de üst düzeyde olduğu bir sitedir. Bu yüzden hosting hizmeti veren firmalar içerisinde en iyidir denilebilir. Son olarak cenuta.com verdiği hizmetin kalitesinden asla taviz vermeden son hızıyla hizmet vermeye devam edecektir.

Yorum Ekle