Aykut Aydın
Aykut Aydın
Backlink Danışmanı Seo Optimizasyonu Web Tasarım Tanıtım Yazısı
Aykut Aydın

Blog

Tiktok Takipçi ve Beğeni Fiyatları Ne Kadar

Tiktok Takipçi ve Beğeni Fiyatları Ne Kadar

Daha önceki adı Musical.ly olan, ardından Tiktok ismini alan sosyal medya platformu her geçen gün büyümeye devam ediyor. Uygulamayı kullanan kişilerin en çok dikkat ettiği durumlardan bir tanesi ise takipçi ve beğeni sayısıdır. Bu sayıyı tiktok takipçi satın alma ve tiktok beğeni satın alma siteleri aracılığıyla kolay bir şekilde arttırmak mümkün olmaktadır.

Tiktok Takipçi ve Beğeni Fiyatları Ne Kadar

Tiktok takipçi ve beğeni fiyatları, paketin mevcut özelliklerine, takipçi ve beğeni sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Tiktoktr.com internet sitesinde yer alan paketler her farklı bütçeye hitap edecek niteliğe sahiptir. Örneğin 100 tiktok takipçi paketi sadece 4.90tl ‘dir. 100 adet beğeni paketi ise yine 4,90tl ‘dir. 25.000’e kadar beğeni paketi, 20.000’e kadar takipçi paketi bulunmaktadır.

Beğeni ve takipçi fiyatları aslında alınmak istenilen hizmete göre son derece uygundur. Bu konuda tercih edilebilir tiktoktr.com makul fiyatlar karşılığında hizmet sunmaktadır. Tiktok uygulaması için en iyi takipçi ve beğeni sitelerinden bir tanesi önermiş olduğumuz sitedir. Siteye giriş yaparak ayrıntılara ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

https://tiktoktr.com/

Yorum Ekle